ITC jest liderem na rynku w realizacji dostaw narzędzi skrawających dla przemysłu produkcyjnego form i narzędzi Wielkiej Brytanii. Klientami firmy jest większość najważniejszych przedsiębiorstw produkujących formy i narzędzia. Połączenie w ITC znakomitych produktów i ekspertów - inżynierów aplikacji gwarantuje, że nasi klienci produkujący narzędzia mogą polegać na nas – zapewniamy właściwe narzędzie we właściwej cenie i we właściwym czasie - i spełniamy ważną proaktywną rolę w ich programach produkcyjnych. Wiemy, że funkcjonujemy w czasach, gdzie terminy są bardzo napięte. Jesteśmy dumni w ITC z naszego czasu reakcji - zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, by dotrzymać terminu i spełnić czasowe oczekiwania klienta.

Olbrzymie magazyny umożliwiające natychmiastową wysyłkę i profesjonalny warsztat narzędziowy wyposażony w najbardziej nowoczesny sprzęt CNC – wszystko to gwarantuje, że dostarczone narzędzia mogą sprostać najbardziej wymagającym harmonogramom i zastosowaniom; niezależnie od tego, czy są to narzędzia standardowe, zmodyfikowane standardowe, specjalne lub przeszlifowane. Wiele ulepszonych narzędzi, na przykład z promieniem na narożu jest dostępnych na półce do natychmiastowej wysyłki.

Niezależnie od tego, czy pracujesz z P20, H13 lub z inną stalą narzędziową i czy jest to stal miękka lub twarda, ITC służy pomocą.

Zobacz wybrane narzędzia o wysokiej wydajności, wybierając „Tool Options” („Opcje narzędzi”) powyżej. Aby zobaczyć szczegóły dotyczące wszystkich narzędzi, kliknij opcję „Click for tool image” („Kliknij rysunek narzędzia”). Ewentualnie kliknij kod narzędzia, aby zobaczyć szczegóły każdego narzędzia indywidualnie.

To tylko wybrane narzędzia spośród całej oferty zawartej w obszernym katalogu. Aby zobaczyć inne elementy lub pełną ofertę, kliknij „Entire Catalogue” („Cały katalog”).