ITC od dawna przoduje w rozwoju i produkcji narzędzi odpowiednich do obróbki szybkościowej (HSM), w całym zróżnicowanym zakresie - od aluminium i tworzyw sztucznych przez stal narzędziową o twardości do 65RC. Nasze słynne narzędzia z Cyberserii dają klientom przewagę na obecnym konkurencyjnym rynku, zapewniając wysoką jakość pracy. Połączenie w ITC znakomitych najnowocześniejszych produktów testowanych w naszym wewnątrzzakładowym centrum Matsuura Machining i wiedzy ekspertów - inżynierów aplikacji gwarantuje, że nasi klienci mogą polegać na nas. Zapewniamy właściwe narzędzie we właściwej cenie i we właściwym czasie i dajemy odpowiednią asystę techniczną, aby klienci zyskali jak najwięcej ze swojego sprzętu.

Olbrzymie magazyny umożliwiające natychmiastową wysyłkę i profesjonalny warsztat narzędziowy wyposażony w najbardziej nowoczesny sprzęt CNC – wszystko to gwarantuje, że dostarczone narzędzia mogą sprostać najbardziej wymagającym harmonogramom i zastosowaniom; niezależnie od tego, czy są to narzędzia standardowe, zmodyfikowane standardowe, specjalne lub przeszlifowane.

Jakikolwiek materiał tniesz, ITC ma narzędzie dla Ciebie.

Zobacz wybrane narzędzia o wysokiej wydajności, wybierając „Tool Options” („Opcje narzędzi”) powyżej. Aby zobaczyć szczegóły dotyczące wszystkich narzędzi, kliknij opcję „Click for tool image” („Kliknij rysunek narzędzia”). Ewentualnie kliknij kod narzędzia, aby zobaczyć szczegóły każdego narzędzia indywidualnie.

To tylko wybrane narzędzia spośród całej oferty zawartej w obszernym katalogu. Aby zobaczyć inne elementy lub pełną ofertę, kliknij „Entire Catalogue” („Cały katalog”).