ITC jest czołowym dostawcą narzędzi dla przemysłu lotniczego Wielkiej Brytanii. Klientami firmy są główne zakłady przemysłu lotniczego i obronnego wraz ze swoimi podwykonawcami. Połączenie w ITC znakomitych produktów i ekspertów - inżynierów aplikacji gwarantuje, że nasi klienci mogą polegać na nas - wybór naszej firmy to strzał w dziesiątkę - i spełniamy ważną proaktywną rolę w ich dążeniu do wydajności.

Olbrzymie magazyny umożliwiające natychmiastową wysyłkę i profesjonalny warsztat narzędziowy wyposażony w najbardziej nowoczesny sprzęt CNC – wszystko to gwarantuje, że dostarczone narzędzia mogą sprostać najbardziej wymagającym harmonogramom i zastosowaniom; niezależnie od tego, czy są to narzędzia standardowe, zmodyfikowane standardowe, specjalne lub przeszlifowane. Wiele ulepszonych narzędzi, na przykład z promieniem na narożu jest dostępnych na półce do natychmiastowej wysyłki.

Niezależnie od tego, czy pracujesz ze stopami niklu, chromu i żelaza (inconel), tytanem, jethete albo innym egzotycznym materiałem lub aluminium do prostej obróbki mechanicznej i wymagasz maksymalnej wydajności, ITC służy pomocą. Zobacz wybrane narzędzia o wysokiej wydajności najczęściej używane przez klientów ITC w przemyśle lotniczym, wybierając „Tool Options” („Opcje narzędzi”) powyżej. Aby zobaczyć szczegóły dotyczące wszystkich narzędzi, kliknij opcję „Click for tool image” („Kliknij rysunek narzędzia”). Ewentualnie kliknij kod narzędzia, aby zobaczyć szczegóły każdego narzędzia indywidualnie.

To tylko wybrane narzędzia spośród całej oferty zawartej w obszernym katalogu. Aby zobaczyć inne elementy lub pełną ofertę, kliknij „Entire Catalogue” („Cały katalog”).